O nás

Jsme rodinná firma, kterou spojuje chuť a vášeň pro přípravu výběrových káv. Pití kávy vnímáme jako součást aktivního životního stylu a snažíme se podporovat trvale udržitelný rozvoj cestovního ruchu v Českém Švýcarsku, a to zejména v návaznosti na cyklistiku a pěší turistiku.

Principy udržitelného rozvoje nevnímáme pouze jako módní výraz, a to především ve spojení s pěstováním kávy. Udržitelnost pro nás znamená krom ochrany přírody, krajiny a lepších životních podmínek pěstitelů, i placení férových cen producentům kávy. To jim vždy umožní využít těch nejlepších pěstitelských i zpracovatelských postupů, a tím v dlouhodobém horizontu přirozeně zachovat tu nejvyšší možnou kvalitu kávy.

Náš domovský region Českého Švýcarska (angl. Bohemian Switzerland) inspiroval naši značku a zde také směřujeme maximum našich aktivit. V naší kavárně, kterou plánujeme otevřít na konci roku 2018, se můžete těšit na kávové workshopy, cupping, ukázky pražení kávy a mnoho dalšího. Příprava a pití kávy je v neposlední řadě i o budování komunity.